آزمایش

آزمایش

ساخت وبلاگ

امکانات وب

برترين وبسايت ارائه دهنده تجهيزات نفت و گاز

پتروسا، برترين وبسايت ارائه دهنده تجهيزات نفت و گاز

 • معرفي شرکت

شرکت پتروسپنتا آذر با نام تجاري پتروساکو با تکيه بر دانش متخصصان شرکت و همچنين با تجربه‌اي قريب به 20 سال توانسته است نام نکويي در زمينه توليد، واردات و تامين تجهيزات نفت و گاز از خود برجاي گذارد.

nwyt_d1.jpg

 • لوله

بي ترديد خطوط لوله انتقال نفت و گاز از شريان‌هاي مهم اقتصادي کشور و از سرمايه‌هاي ارزشمند ملـي بـه شـمارمي‌روند. بنابراين لازم است مجموعه‌هاي کارفرمائي، پيمانکـاري و بهـره بـرداري احسـاس مسئوليت نموده و ازمحصولات و ادواتي استفاده کنند که از پيشرفته‌ترين فناوري‌هـا برخوردار بوده و معتبرترين استانداردهاي روز دنيا را دارد.

يكي از بخش‌هاي اصلي تشكيل دهنده يك مجموعه طراحي پروژه‌هاي صنايع نفت و گاز و پتروشيمي، بخش پايپينگ مي‌باشد و لوله به عنوان  مهم‌ترين قسمت از مجموعه پايپينگ است که بخش وسيعي از طراحي پروژه‌ها را  به خود اختصاص مي‌دهد و داراي انواع مختلفي است. بطور کل لوله‌ها در بخش صنعتي به دو دسته لوله‌هاي فلزي و لوله‌هاي غيرفلزي تقسيم مي‌شوند که هرکدام کاربردهايي متفاوت و متنوعي دارند. که در ادامه تنها به بررسي ويژگي‌ها و کاربردهاي لوله‌هاي فلزي مي‌پردازيم.

 1. انواع لوله‌هاي فلزي
 1. لوله‌هاي فولادي ضد زنگ (Stainlss Steel)                                                      

اين نوع فولاد تركيبي از آلياژ آهن، كرم و نيكل مي‌باشد و بسته به ميزان كرم و نيكل موجود در فولاد از انواع متنوعي برخوردار است. در واقع تعداد زياد انواع و رده‌هاي فولاد ضد زنگ نشانگر آن است که اين فولادها به طور وسيعي در صنايع مختلف کاربرد دارند.

با توجه به سختي فرآيند ساخت اين نوع فولاد  معمولا از قيمت بالايي برخوردار مي‌باشند، که همين موضوع سبب گشته تا در پروژه‌هايي که هزينه جزء پارامترهاي کم اهميت تلقي شود، بکار رود.

جالب است بدانيد در صورتي‌که عمليات پرداخت سطحي بر روي لوله‌ها انجام گيرد اين لوله‌ها قابليت آن را دارند تا از نفود و رشد ميکروب‌ها جلوگيري نمايند و امکان استفاده در صنايع غذايي و آشاميدني را پيدا مي‌کنند.

از خصوصيات اين فولادها مي‌توان به مقاومت بالاي آن‌ها در برابر فشار، خوردگي و دماي بالا اشاره كرد.

 1. فولاد آلياژي (Low Temperature Carbon Steel)                                

فولاد آلياژي از كربن وآهن و برخي مواد و فلزات مانند سيليس، مولبيدن، منگنز و … با عيار بسيار پايين ساخته مي‌شود.

اين نوع از لوله‌هاي فولاد آلياژي به علت پايين بودن انبساط حرارتي آن‌ها نسبت به ساير فولادها بيشتر در خطوط گاز سرد و خشك مانندخطوط نيتروژن و سيالات سرد با فشار متوسط و بالا استفاده مي‌گردند.

 1. فولادهاي آلياژي كربن دار( Alloy Steel)

فولادهاي آلياژي كربن دار، آلياژهاي ديگـري از آهن هسـتند كه با افـزودن كربن، سـيليس و فلزاتي همچون مولبيدن، نيكل، واناديم، كرم و برخي ديگر از فلزات با عيار بالا ايجاد مي‌شود.

 1. لوله‌هاي فولادي

مزيت استفاده از لوله‌هاي فولادي به پارامتر مقاومت و هزينه نسبي بستگي دارد. اين نوع لوله‌ها  نسبت به پرتوهاي UV و محيط‌هاي با دماي زياد مقاوم هستند.

 از ديگر مزيت‌هاي اين نوع لوله‌ها مي‌توان به قابليت جوشکاري، مقاومت در برابر خوردگي، دوام و هزينه مناسب اشاره کرد.

  بطور کل لوله هـاي فولادي را بر اساس نوع ساخت به دو دسته لوله‌هـاي درزدار و لوله‌هــاي بدون درز تقسيم مي‌نمايند.

 1. لوله‌هــاي بدون درز

لوله فولادي بدون درز در اصطلاح به لوله مانسمان يا سيم لس (seam-less) معروفند. واژه «بدون درز» به معني عدم وجود درزهاي جوش است.

 در فرايند توليد اين دسته از محصولات از مقاطع فولادي اعم از شمش استفاده مي‌شود و پس از حرارت و کشش و ساير فرايندها به لوله فولادي تبديل مي‌شود.

همچنين از اين لوله‌ها معمولا در شرايطي استفاده مي‌شود که دما و فشار افزايش مي‌يابند.

لوله‌هاي فولادي بدون درز در موارد مختلف در صنعت نفت و گاز به کار مي‌روند:

عمليات‌هاي بالادستي (لوله‌هاي نفتي) (OTCG)

عمليات‌هاي مياني (انتقال و توزيع سيالات مانند نفت، گاز، بخار، اسيدها، دوغاب‌ها)

عمليات‌هاي پايين دستي (لوله‌هاي فرايندي براي تصفيه نفت و گاز در محصولات مشتق شده)

کاربردهاي لوله کشي عمومي در زمينه تأسيسات

 1. لوله‌هاي درزدار

لوله‌هاي درزدار ((welded pipe،  به لوله‌هايي گفته مي‌شود که از شکل‌دهي و جوش دادن ورق‌هاي فولادي با ضخامت‌ها و جنس‌هاي مختلف توليد مي‌شوند.

بدين صورت که ابتدا ورقه‌هايي با ضخامت‌هاي متفاوت و بر پايه اندازه نهايي لوله برش داده مي‌شوند، سپس به دستگاه نورد منتقل شده  و بعد از آن درز به وجود آمده جوشکاري مي‌شود در واقع لوله بدون درز، از جوش دادن دو سر ورق فولادي ساخته شده و به همين دليل لوله به شکل يکنواخت نبوده و درزدار است.

لوله درزدار، داراي سختي زيادي هستند و مي‌توانند نيرو و فشار بالايي را تحمل کنند و با توجه به وزن کمي که دارند بسيار مقرون به صرفه و اقتصادي هستند.

لوله‌هاي درزدار بر اساسي نوع روشي که به واسطه آن ورق‌هاي فولادي به هم جوش داده مي‌شوند به دسته‌هاي جوشکاري الکتريکي، زيرپودري و ذوبي الکتريکي تقسيم مي‌شوند که در ادامه به اختصار تشريح شده‌اند.

 • جوشکاري الکتريکي (Electric Resistance Welded)

 در فرآيند جوشکاري الکتريکي لبه‌هاي ورق در اثر حرارت يک  دستگاه جوش الکتريکي به حالت مذاب درآمده و به يکديگر جوش مي‌خورند، به لوله‌هايي که بر اثر جوشکاري الکتريکي حاصل مي‌شوند به اختصار ERW گفته مي‌شود.

 • جوشکاري زيرپودري (Submerged Arc Welding)

 يکي از پرکاربردترين روش‌هاي جوشکاري در صنعت است. در اين روش وقتي لبه‌هاي ورق با يکديگر نور مي شوند شکافي V شکل بين آن‌ها به وجود مي‌آيد که با دستگاه جوش قوس الکتريکي شکاف را با زير پودرهاي مخصوص پر مي‌کند.

 • جوشکاري ذوبي الکتريکي  (Electric Fusion Welding) 

 از اين روش جوشکاري در توليد لوله درز مستقيم و يا درز مخفي استفاده مي‌شود. لوله‌هاي درزداري  که به وسيله اين نوع جوش کاري توليد مي‌شوند به لوله هاي EFW معروفند.

 1. اتصالات فشار قوي

اتصالات فشار قوي دستهاي از اتصالات صنعتي هستند که نقش مهمي در رشد صنايع مختلف از جمله نفت و گاز و پتروشيمي دارند.

 اگرچه اتصالات فشار قوي تجهيزات بسيار کوچکي هستند اما قلب صنايع انتقال سيالات محسوب مي‌شوند؛ اين اتصالات معمولاً از فولاد و آلياژهاي خاص ساخته ميشوند که بسته به فشار سيال و اندازه ساير تجهيزات داراي انواع مختلفي هستند.

 از جمله اتصالات فشار قوي که توسط شرکت پتروسا تأمين و توليد مي‌گردد مي توان به انواع  زانويي (جوشي و دنده اي)، فلنج (کور، لبه دار، گلودارو ساکت)، سه راهي، درپوش، رابط و مهره ماسوره اشاره کرد.

 از آن‌جا که جابه‌جايي اين سيالات همواره با فشار زيادي و درجه حرارت بالا صورت مي‌گيرد لازم است تا با بررسي دقيق ميزان جابه‌جايي از متناسب‌ترين نوع از اتصالات استفاده شود.

 • برخي از مشتريان ما

گروه مپنا، ماموت، شرکت نفت ايرانول،گلوبال پترو تک و...

باتوجه به تنوع و پيچيدگي‌هاي صنعت نفت، گاز و پتروشيمي کارشناسان شرکت آماده پاسخگويي به سوالات شما هستند. جهت مشاوره مي‌توانيد با شماره 86073350-021 و يا از طريق سايت info@petrosaco.com  با ما تماس حاصل نماييد.

آدرس سايت فارسي: petrosaco.com/fa

آدرس سايت انگليسي: petrosaco.com

 

آزمایش...
ما را در سایت آزمایش دنبال می کنید

برچسب : برترین,وبسایت,ارائه,دهنده,تجهیزات,نفت,و,گاز, نویسنده : کاووسی فر بازدید : 9 تاريخ : شنبه 26 مهر 1399 ساعت: 18:55

دکتر تيکت |صادر کننده واچر هتل هاي داخلي و خارجي و تور هاي ترکيبي

با صفر کمتر !!!! به مسافرت داخلي و خارجي برويد !


دکتر تيکت | مرجع هوشمند خدمات گردشگري شامل : تور کيش | بليت هواپيما هاي داخلي و خارجي | بليت اتوبوس | بليت قطار | صادر کننده واچر هتل هاي داخلي و خارجي و تور هاي ترکيبي و دلخواه يکي از مهم ترين و قديمي ترين و معتبر ترين سرويس هايي است که بصورت اينترنتي در ايران مشغول خدمت رساني به مردم کشور عزيزمان ميباشد . دکترتيکت اميد دارد با پشتيباني 24 ساعته در 7 روز هفته بتوانيد نسبت به خريد بليط هواپيما در پروازهاي خارجي و پروازهاي داخلي و ، خريد بليط اتوبوس، رزرو هتل و بليط قطار بهترين و ساده ترين راهکار براي خريد هاي اينترنتي خدمات گردشگري و سفر شما را فراهم آورد.
https://drticket.ir

دکترتيکت تلاش دارد تا اولين گزينه شما مسافر گرامي در برنامه ريزي و حرکت به سمت زيباترين محيطهاي جذاب گردشگري و تجاري در سراسر ايران و جهان باشد.

لازم به توضيح است : سايت جديد دکتر تيکت بر اساس نظر سنجي مشتريان محترم با امکانات و خدمات بيشتر آماده و به روز رساني گرديده در هنگام خريد به آدرس ( Drticket.ir ) سايت دقت فرماييد تا در دام کلاهبرداران و فريب کاران نيافتاده و متحمل خسارت نشويد.

ما دکتراي فروش تيکت داريم

وب سايت ما : https://drticket.ir 

 

آزمایش...
ما را در سایت آزمایش دنبال می کنید

برچسب : دکتر,تیکت,صادر,کننده,واچر,هتل,های,داخلی,و,خارجی,و,تور,های,ترکیبی, نویسنده : کاووسی فر بازدید : 7 تاريخ : شنبه 19 مهر 1399 ساعت: 22:58

دانلود سريال قورباغه با کيفيت عالي رايگان + تمام قسمت ها

وبسايت سينما تي وي مرجع دانلود فيلم و سريال ايراني مي‌باشد که بروزترين آثار ايراني را به همراه آرشيو کامل در خودي جاي داده است. دانلود با لينک هاي مستقيم و پرسرعت و امکان دانلود با کيفيت هاي مختلف مثل 480p – 720p – 1080p – 1080p HQ – 1080p BLURAY از امکانات جذاب سينما تي وي مي‌باشد.

سال 1396 سرآغاز فعاليت هاي سينما تي وي در زمينه  دانلود فيلم و دانلود سريال ايراني بوده است و حالا با گذشت سه سال توانسته است در رقابتي بسيار بزرگ با رقباي نام آشنا، جايگاه بسيار مناسبي را براي خود کسب کند.

wol6_n1.jpg

سريال قورباغه جديدترين اثر هومن سيدي در کسوت کارگرداني است که با حضور بازيگراني همچون نويد محمدزاده، مهران غفوريان، صابر ابر، فرشته حسيني، سحر دولتشاهي، نويد پورفرج و خوده کارگردان يعني هومن سيدي توانسته است سر و صداهاي زيادي بپا کند.

محافل خبري از فوق العاده بودن سريال حکايت دارند و بخشي از سريال نيز در خارج از کشور تصويربرداري شده است. از حواشي اخير سريال قورباغه مي‌توان به اخبار منتشر شده مبني بر پخش سريال از طريق شبکه بسيار معروف نتفليکس اشاره کرد. به هر حال بايد منتظر ماند و ديد که تا چه حد اين خبر واقعيت دارد.

هم اکنون شما مي‌توانيد قسمت هاي منتشر شده از سريال قورباغه را از طريق لينک زير به صورت کاملا رايگان دانلود کنيد.

https://cinamatv.com/series/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-%d9%82%d9%88%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%ba%d9%87/

 

 

آزمایش...
ما را در سایت آزمایش دنبال می کنید

برچسب : دانلود,سریال,قورباغه,با,کیفیت,عالی,رایگان,تمام,قسمت,ها, نویسنده : کاووسی فر بازدید : 7 تاريخ : جمعه 18 مهر 1399 ساعت: 10:38

اوقات فراغت خود را در ايام کرونا چگونه سپري کنيم؟

اوقات فراغت خود را در ايام کرونا چگونه سپري کنيم؟
در اين دوران قرنطينه، کرونا  حتما شما هم به دنبال راه حل هايي براي گذراندن اوقات فراغت خودتون هستيد. امروزه همه به دنبال بازي هاي ديجيتالي هستن و با افزايش قيمت دلار ديگه قدرت خريد کنسول هاي بازي مثل پلي استيشن4 و يا پلي استيشن5 که به تازگي عرضه شده بسيار پايين اومده. اما هميشه براي حل مشکلات يک راه حلي وجود داره. ما امروز ميخوايم اپليکيشني رو به شما معرفي کنيم که به راحتي ميتونيد در اون خريد و فروش کنسول هاي بازي رو انجام بديد.

گيمباز اپليکيشني مخصوص گيمرها است. در گيمباز شما ميتوانيد بدون واسطه کالاي نو و يا دست دوم خود را براي فروش قرار بديد و يا تجهيزات مورد نياز گيم و آيتم هاي داخلي در گيم ها را بدون واسطه از فروشنده واقعي خريداري کنيد.

در ديوار گيمرها ميتونيد از آخرين تورنمنت ها با خبر بشيد و با تخفيف در آنها شرکت کنيد.
در گيمباز به صورت رايگان به آگهي هاي تجهيزات گيمينگ ، دسترسي خواهيد داشت.
اگه به دنبال اکانت شاخ فورتنايت هستين و يا اکانت بازي هاي ديگه به راحتي و با مناسب ترين قيمت ميتونيد در اپليکيشن گيمباز با فروشنده ها در ارتباط باشيد.
با نصب اين برنامه از پلي استور مي تونيد کنسول بازي هايي مثل مثل ps4، ايکس باکس(xbox)  و نينتندو(Nintendo)  و بازي هاي پلي استيشن و... را براي فروش بگذاريد و يا با مقايسه قيمت ها، بهترين قيمت را انتخاب کنيد.
استفاده از خدمات گيمباز، مانند قرار دادن آگهي کاملا رايگان هست.
در گيمباز شما ميتونيد به راحتي گيفت کارت (Gift Card) براي اکانت پلي استيشن (PlayStation)، ايکس باکس (XBox) يا نينتندو(Nintendo) يا بازي هاي موبايل مثل کال آف ديوتي(call of duty)، کلش و يا فورتنايت(fortnite) را خريد و فروش کنيد.

شما ميتوانيد جديدترين اخبار دنياي بازي و تورنمنت هاي گيم را از صفحه اينستاگرام گيمباز به آدرس @gamebuzz.official  دنبال کنيد.
اين برنامه به شما کمک ميکنيد تا با کمترين هزينه هميشه به روز باشيد.
اگر ميخوايد به قيمت کنسول بازي، قيمت ps4، قيمت پلي استيشن و قيمت ايکس باکس دسترسي داشته باشيد و مطابق نياز و هزينه خود بهترين کالا را انتخاب کنيد دانلود اين برنامه از پلي استور رو به شما پيشنهاد ميکنم.
در بخش روبداد بازي از آخرين تورنمنت ها و مسابقات بازي هاي آنلاين با خبر بشيد و يا از تخفيفات قرار داده شده در اين دسته استفاده کنيد.
اگر به تازگي وارد دنياي بازي هاي آنلاين شديد و ميخوايد به مراحل بالاتر دسترسي داشته باشين، ميتونيد از اکانت هاي بازي قرار داده شده براي فروش استفاده کنيد و يا آيتم هاي درون برنامه ها مثل جم(gem) ، اسکين(skin)  و يا سکه را خريداري کنيد و يا براي فروش بگذاريد.
گيمباز، ديوار بازي و کنسول ويژه گيمرها است.
در گيمباز خريد و فروش آسان و با امنيت را تجربه کنيد. راستي يه خبر ديگه اينکه اگر کار با گوشي براي شما دشوار هست ميتونيد به سايت گيمباز به آدرس بريد و از اين طريق به امکانات اپليکيشن دسترسي داشته باشيد.
شما ميتونيد با استفاده از اشتراک گذاري، آگهي خود و يا آگهي هاي ديگر را در شبکه هاي اجتماعي براي دوستان خودتون ارسال کنيد.
برخي مزاياي گيمباز:

 • درج رايگان آگهي
 • داراي دسته بندي هاي متنوع
 • راحتي و سادگي استفاده از برنامه
 • بک برنامه تخصصي براي گيمرها
 • پرطرفدارترين برنامه خريد و فروش بي‌واسطه گيمينگ در ايران

شما ميتوانيد از طريق زير به گيمباز دسترسي داشته باشيد:

 

آزمایش...
ما را در سایت آزمایش دنبال می کنید

برچسب : اوقات,فراغت,خود,را,در,ایام,کرونا,چگونه,سپری,کنیم؟, نویسنده : کاووسی فر بازدید : 6 تاريخ : چهارشنبه 16 مهر 1399 ساعت: 0:16

صفر تا صد نصب موتورخانه تهران

Top of Form

صفر تا صد نصب موتورخانه تهران

مراحل نصب موتورخانه تهران در ساختمان‌هاي مختلف با توجه به متراژ و نوع پکيج و شوفاژ در نظر گرفته شده شکل گرفته است. بنابراين نکاتي مثل نوع پکيج، ساختار شوفاژ و طراحي سيستم‌هاي جديد مثل گرمايش از کف تهران در تنظيم اصول و مراحل نصب موتورخانه در تهران تاثير مستقيم دارد.

نصب موتورخانه مرکزي، امکان خريد موتورخانه آماده، نصب ديگ موتورخانه، قيمت مشعل موتورخانه ساختمان، قيمت کلکتور موتورخانه و مواردي از اين قبيل کليت اطلاعات درخواستي افراد در هنام سفارش نصب موتورخانه است.

 

 

امروزه با توجه به نياز و تمايل افراد به طراحي و اجراي نصب موتورخانه در ساختمان‌هاي مختلف "خدمت از ما" آمادگي معرفي مجرب‌ترين مجريان و شرکت‌هاي نصب موتورخانه تهران را دارد. با ثبت سفارش در سايت و اپليکيشن "خدمت از ما" امکان مشاهده نزديک ترين و متخصص ترين افراد در نصب موتورخانه در تهران براي شما فراهم مي‌شود.

 

قيمت نصب موتورخانه در تهران

نصب موتورخانه شوفاژ قديمي ترين و شناخته ترين سبک نصب موتورخانه براي ساختمان‌هاي متفاوت است. امروزه نصب موتورخانه پکيج و ديگر سيستم‌هاي گرمايشي با روش‌ها و تجهيزات پيشرفته تر در مسير بهينه سازي مصرف انرژي طراحي و اجرا مي‌شود.

قيمت نصب موتورخانه در تهران توسط تيم کارشناسي و متخصص اعزام شده براي نصب موتورخانه در ساختمان تعيين مي‌شود. متراژ، نوع سيستم گرمايشي و همين طور تجهيزات به کار رفته بيشترين سهم را در کارشناسي براي تعيين قيمت نصب موتورخانه به در اين مورد به خود اختصاص مي‌دهد.

 

 

بيشترين عواملي که در قيمت و هزينه نصب موتورخانه در تهران تاثير داشته هزينه طراحي يک فونداسيون براي قرار گرفتن تاسيسات ساختمان، لوله کشي آب گرم و سرد، نصب مخزن (ديگ بخار موتورخانه) و نصب مشعل الکتريکي يا گازي و همين طور اقدامات جانبي مثل اجراي روندهاي ايمني يا عايق بندي ديوارها و کف، عايق بندي لوله‌ها و اتصالات مي‌باشند.

 

اهميت نگهداري و تعمير موتورخانه

نگهداري و تعمير موتورخانه طبق دستورات تعيين شده در هنگام نصب تجهيزات تعيين و توسط افراد متخصص و سرويس کار موتورخانه با تجربه صورت مي‌گيرد. در واقع تعمير موتورخانه مانند ديگر اقدامات تاسيساتي نيازمند به کار گيري افراد آموزش ديده و متخصص در اين زمينه است. از آنجايي که موتورخانه ساختمان محل نگهداري و انتقال تجهيزات وابسته به سيستم گرمايشي بوده نگهداري و تعمير آن از حساسيت بالايي برخوردار است.

 تجهيزات تعبيه شده در موتورخانه ساختمان براي تامين انرژي و گرماي مورد نياز فضاي ساختمان است. همين امر نگهداري و سرويس به موقع موتورخانه و علاوه بر اين تعمير موتورخانه توسط افراد متخصص در تهران را ضرورت بخشيده است.

 

 

براي دسترسي به تعميرکار موتورخانه مجرب و ارتباط با شرکت تعمير و نگهداري موتورخانه در تهران مي‌توانيد با ثبت سفارش در اپليکيشن و سايت "خدمت از ما" اقدام کنيد. با مشاهده عملکرد قبلي افراد و تکنسين‌هاي متخصص در تعمير موتورخانه فعال در "خدمت از ما" به راحتي بهترين کارشناسان را انتخاب کنيد.

 

هزينه تعمير موتورخانه تهران

هزينه تعمير و نگهداري موتورخانه وابسته به مشکلات پيش آمده و همين طور قطعات آسيب ديده متفاوت استتعميرات تخصصي موتورخانه در تهران از تعمير و نگهداري تاسيسات موتورخانه گرفته تا تعمير پمپ آب موتورخانه را در برگرفته و توسط افراد متخصص فعال در شرکت تعمير و نگهداري موتور خانه انجام مي‌شود.

 

هزينه نگهداري و تعمير موتورخانه تهران بر اساس کارشناسي تعميرکاران موتورخانه متخصص و عواملي مثل فضا و مساحت موتورخانه، متراژ ساختمان و تعداد طبقات، قدمت تاسيسات موتورخانه و تجهيزاتي که بايد سرويس، تعمير و تعويض شوند، تعيين مي‌شود.

 

 

شما مي‌توانيد براي اعزام يک سرويس کار موتورخانه متخصص در تهران از طريق اپليکيشن و سايت "خدمت از ما" اقدام کنيد. انتخاب بازار آنلاين "خدمت از ما" براي کار تعمير موتورخانه ساختمان امکان آشنايي با تعميرات موتورخانه شبانه روزي در مناطق مختلف تهران را براي شما فراهم مي‌کند.

 

 

معرفي سيستم گرمايش از کف تهران

گرمايش از کف يک سيستم گرمايشي جديد نيازمند به لوله کشي تخصصي و تجهيزات پيشرفته در ساختمان‌هاي مختلف است. بهينه سازي مصرف انرژي و بهبود جريان و انتقال گرما در ساختمان از دلايل مهم انتخاب گرمايش از کف تهران به جاي نصب پکيج و شوفاژ مي‌باشد.

 

 

نصب و راه اندازي سيستم گرمايش از کف در تهران يک کار کاملا تخصصي و نيازمند آموزش کامل مراحل و اوصول اجراي سيستم گرمايشي است. يک تکنسين متخصص براي نصب سيستم گرمايش از کف در ساختمان بايد نسبت به اهميت و ضرورت اصول در موارد زير توجه ويژه داشته باشد:

 • نحوه نصب لولهگرمايش از کف
 • فاصله لوله درگرمايش از کف
 • مراحل لوله کشيگرمايش از کف
 • نقشه لوله کشيگرمايش از کف
 • بتن ريزي گرمايش از کف در صورت نياز
 • و...

پس از بررسي مزاياي سيستم گرمايش از کف در تهران بيشترين سهم توجه افراد در هنگام نصب اين سيستم به هزينه گرمايش از کف تهران بر مي‌باشد. بيشتر افراد تمايل دارند قبل ار انتخاب گرمايش از کف به جاي شوفاژ و پکيج از قيمت نهايي نصب و راه اندازي اين سيستم در مناطق مختلف تهران مطلع شوند.

بيشترين سهم تعيين کننده هزينه گرمايش از کف تهران براي ساختمان‌هاي مختلف را نوع معماري ساختمان(آپارتماني يا ويلايي) موقعيت ساختمان، قيمت تجهيزات (لوله پنج لايه، نوع ترموستات، شير کلکتور و نوع عايق و ضخامت آن ) بتن ريزي گرمايش از کف به خود اختصاص داده‌ است.

دريافت قيمت نهايي و تخمين زده شده اجراي گرمايش از کف تهران در مناطق و ساختمان‌هاي مختلف از نکات مهم در هنگام درخواست اين خدمات است. براي استعلام قيمت رايگان و سريع نصب و راه اندازي سيستم گرمايش از کف تهران پس از ثبت سفارش در اپليکيشن و سايت خدمت از ما با متخصصان در اين زمينه در ارتباط باشيد.

منبع: https://canvas.ucsc.edu/eportfolios/609/_installation_of_Tehran_engine_room Bottom of Form

 

 

آزمایش...
ما را در سایت آزمایش دنبال می کنید

برچسب : صفر,تا,صد,نصب,موتورخانه,تهران, نویسنده : کاووسی فر بازدید : 12 تاريخ : سه شنبه 1 مهر 1399 ساعت: 19:04

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :