آزمایش

آزمایش

ساخت وبلاگ

امکانات وب

تکنيک هاي سئو سايت براي موتورهاي جستجو

تکنیک های سئو سایت برای موتورهای جستجو در طراحی وب سایت

سئو سایت برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی سایت برای موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را در طراحی سایت بصورت زیر تعریف نمود:

دوستای عزیزم سئو (بهينه‌سازي سایت برای موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. درواقع آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

 

سئو سایت برای موتورهای جستجو در طراحی وب سایت

 

سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.

شروع سئو

در اوايل سال 1990 اولين موتور‌هاي جستجو کار خود را آغاز کردند بعضي از محبوب‌ترين آن‌ها Infoseek،Alta Vista و Yahoo بودند.در آن زمان مردم موتورهاي جستجو را به ديد يک ليست فهرست شده نگاه مي‌کردند که همانند صفحه زرد، سئو اوليه بر اساس حروف الفبا انجام مي‌شد. در اين ليست صفحاتي همچون AAA در بالاي اين ليست وجود داشتند.

با رشد مداوم اينترنت موتورهاي جستجوي جديد‌تري ظاهر مي‌شدند که از الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي پيچيده‌تري استفاده مي‌کردند. اين الگوريتم‌ها با معيار تعداد دفعاتي که يک کلمه کليدي يا يک عبارت در يک صفحه استفاده شده تقسيم بر تعداد کل کلمات صفحه و برچسب‌هاي شبيه key-words براي فهم محتويات وب سايت‌ها استفاده مي‌کردند. به دنبال اين رشد سئو براي بيشتر ديده شدن سايت‌ها فعاليت خود را شروع کرد. با توسعه رتبه‌بندي صفحات توسط موتور‌هاي جستجو، مهندسين سئو  برای سایت های اعم از طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت رستوران، طراحی سایت گردشگری، طراحی سایت شرکتی و بسیاری موارد دیگر به دنبال پيدا کردن راه‌هايي جهت تاثيرپذيري در رتبه بندي اين موتورها چه با استفاده از روش‌هاي اخلاقي و چه غير اخلاقي روي آوردند..

اهداف سئو 

هدف سئو کمک به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و کلمات کليدي وارد شده توسط کاربران است. نمايش دادن بيشترين صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوي جستجوي وارد شده داراي مزاياي زيادي هم براي کاربر و هم براي موتور جستجو است که در آن کاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را پيدا مي‌کند و موتور جستجو قابل اعتماد مي‌شود چرا که الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نشان مي‌دهد.

بسته به اينکه چگونه کلمات کليدي رقابتي در بهينه سازي و سئو مورد استفاده قرار مي‌گيرند، سئو هفته‌ها يا ماه‌ها طول مي‌کشد تا به نتيجه برسد. اگر چه ممکن است نتايج بهينه‌سازي جستجو به سرعت ديده نشود ولي در دراز مدت مزاياي سئو باعث افزايش رتبه‌بندي سايت و افزايش بازديدکنندگان است. براي وب سايت‌ها خيلي مهم است که در صفحه اول نتايج جستجو گوگل به خصوص جزو سه تا نتيجه طبيعي اول که 58.4 درصد کليک‌ها را شامل مي‌شود، قرار گيرند.

بطور کلی اهداف سئو را می توان بصورت زیر تقسیم بندی کرد:

 • در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد.
 • باعث ایجاد برند می شود.
 • باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد.
 • باعث شده وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار شد.
 • باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد.
 • بهترین ابزار برای تبلیغات است.

سئو درون صفحه یا On Page SEO

سئو درون صفحه به کنترل مستقيم کدها و يا محتويات وب سايت شما اعم از متن، تصوير، پيوند و ... مرتبط مي‌شود؛ به طور کلي هر چيزي که در سايت خود بارگذاري مي‌کنيد مربوط به SEO On Page مي‌شود. اين روش پايه تمام تلاش‌هاي بهينه‌سازي است زيرا جايي است که شما بيشترين کنترل را روي آن داريد. هر گونه تغييري را که شما در محتويات سايت خود ايجاد مي‌نماييد در نتايج جستجو تاثير گذار خواهد بود بنابراين خيلي مهم است که روش SEO On Page بدرستي قبل از روش SEO Off Page انجام شود.

سئو بیرون صفحه یا Off Page SEO

بر خلاف روش SEO On Page که توسعه وب سايت با کنترل مستقيم بالايي انجام مي‌شد، روش بهينه سازی بیرون صفحه شامل تمام ارتقاهايي است که در خارج از وب سايت شما انجام مي‌شود اين شامل تمام چيزهايي است که مي‌تواند در بدست آوردن رتبه‌بندي بالاي سايت شما کمک کند. SEO Off Page در درجه اول در بدست آوردن پيوندهايي که از سايت‌هاي ديگر به سايت شما اشاره مي‌کنند متمرکز مي‌شود سپس با استفاده از روش‌هايي که در خارج از وب سايت انجام مي‌شود به بهينه‌سازي موتور جستجو مي‌پردازد.

SEO Off Page يک فرآيند نامحدود است که توسط مهندسين سئو در جهت بدست آوردن پيوند دهندگان، اداره مي‌شود.

سئو کلاه سفيد یا White Hat

 به مجموعه تکنيک‌ها، روش‌ها و استراتژي‌هاي که از قوانين و راهنمايي‌هاي موتورهاي جستجو تبعيت مي‌کنند، اشاره دارد. که اين به معني فريب يا دستکاري موتور‌هاي جستجو و يا کاربران به هيچ وجه نيست. اين همچنين به سئو اخلاقي نيز ياد مي‌شود.

سئو کلاه سیاه یا Black Hat

به مجموعه‌اي از دستورات دارد که به منظور فريب، بازي و دستکاري الگوريتم‌هاي موتورهاي جستجو با هدف بدست آوردن رتبه‌بندي بالا، بکار مي‌رود. اين مهم است که بدانيد اين‌ روش‌ها غير اخلاقي بوده و توسط هيچ موتور جستجويي تاييد نمي‌شود و بکارگيري اين روش‌ها خطر خارج شدن از فهرست پايگاه داده را براي هميشه در بر دارد.

انجام تاکتيک‌هاي سئو کلاه سياه ممکن است که باعث افزايش رشد ناگهاني در نتايج جستجو شود ولي مي‌تواند منجر به پرداخت جريمه و يا حذف کامل از فهرست پايگاه داده موتور جستجو شود.

استراتژهای سئو وب سایت بصورت زیر:

 • بهبود ساختار سایت
 • استراتژی کلمات کلیدی
 • استراتژی URL
 • بهینه سازی کد
 • پردازش کردن متن
 • بهینه سازی لینک های ورودی
 • استراتژی نام دامنه و هاست

مهمترین معیارها برای بهینه سازی موتور جستجوعبارتند از:

 • اضافه کردن Allow یا DisAllow به نقشه سایت
 • اضافه کردن URL به نقشه سایت
 • اضافه کردن نقشه سایت به robots.txt
 • استفاده از ابزارهای آنالیز جهت crawl

تکنیک هایی که برای بهینه سازی و سئو سایت عنوان شده است عبارتند از:

 • افزایش لینک های خارجی
 • تغییر اسم فایل ها
 • لینک یک طرفه
 • کلمات کلیدی
 • استفاده از Meta Tag
 • استفاده صحیح از عنوان
 • استفاده از robots.txt
 • بهینه سازی محتوا

منبع: شرکت سانا پرداز نارین

 

آزمایش...
ما را در سایت آزمایش دنبال می کنید

برچسب : تکنیک,های,سئو,سایت,برای,موتورهای,جستجو, نویسنده : کاووسی فر بازدید : 49 تاريخ : شنبه 30 شهريور 1398 ساعت: 23:38

توليد تجهيزات الکترونيکي، مخابراتي و کامپيوتري

پو يا انرژي پارس

شرکت پويا انرژي پارس در سال  1390با هدف فعاليت در زمينه توليد تجهيزات الکترونيکي، مخابراتي و کامپيوتري تأسيس گرديد.

عمده تمرکز  اين شرکت ، عرضه و توزيع انواع يو پي‏ اس و باتري و تجهيزات ديگري از جمله استابلايزر و اينورتر مي باشد که در اين راستا اقدام به اخذ نمايندگي فروش از شرکت هاي بزرگي مانند فاراتل ، سونر ، هيتاکو ، راين پارس ، زوما و بازتاب انرژي البرز نموده است.

 شرکت پويا انرژي پارس در حال حاضر نمايندگي فروش و عرضه کننده باتري هيتاکو ، يو پي اس فاراتل در اصفهان ،  باتري زوما ، استابلايزر در اصفهان ، باتري صنعت ، انواع باتري صنعتي و باتري يو پي اس در اصفهان مي باشد

باتري صنعت

شرکت پويا انرژي پارس نمايندگي فروش و خدمات پس از فروش باتري صنعت در اصفهان

شرکت توليدي بازرگاني صنعت رايان پارس، با سابقه ?? ساله در زمينه توزيع انواع باتريهاي سيلد (VRLA) در سطح کشور فعاليت مي نمايد

باتريهاي توليدي اين شرکت با بهره ­گيري از آخرين تکنولوژي روز دنيا و در سطح کيفي بسيار بالا توليد و عرضه مي گردد.

مهمترين ويژگي محصولات باتري صنعت

·         توليد باتري با بهره ­گيري از آخرين تکنولوژي روز دنيا و در سطح کيفي بسيار بالا

·         توليد باتري در ظرفيت و ولتاژ هاي متفاوت

·         عمر طولاني (Long Life) بالا بدون نياز به مراقبت و نگهداري

·         شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش در اقصي نقاط کشور

يو پي اس فاراتل اصفهان

شرکت پويا انرژي پارس نمايندگي فروش و خدمات پس از فروش يو پي اس فاراتل در اصفهان 

مهمترين فعاليت هاي شرکت فاراتل در زمينه توليد يو پي اس به شرح زير است :

·         طراحي محصولات به سمت يو پي اس ها و کابينت هاي Small Footprint

·         توليد اولين يو پي اس سه فاز کشور تحت نام کاديلاک ? فاز با تکنولوژي DSP Full Digital

·         اضافه شدن قابليت پارالل شدن يو پي اس هاي ?? کيلوولت آمپر فاراتل

·         طراحي و توليد اولين تابلو کنترل خروجي يو پي اس تحت نام MBS يا Manual Bypass

·         طراحي و توليد انبوه سري جديد يو پي اس هاي Line-Interactive به نام VENUS

·         ر حال حاضر بيش از ?/? ميليون ترانس و استابيلايزر فاراتل در سراسر کشور نصب و مورد بهره برداري است و همچنين بيش از نيم ميليون دستگاه يو پي اس فاراتل واگذار گرديده است.

·         شرکت پويا انرژي پارس نمايندگي فروش و خدمات پس از فروش يو پي اس فاراتل در اصفهان مي باشد که توانسته است با شرکت ها و سازمان هاي بزرگ استان اصفهان در زمينه فروش ، نصب و خدمات يو پي اس فاراتل در اصفهان اقدمات مورد توجهي ارائه نمايد

·         از استابلايزر يا تثبيت کننده ولتاژ مي توان در مصارف خانگي نيز استفاده نمود که از آن به عنوان استابلايزر خانگي يا ترانس خانگي ياد مي شود . همانطور که اشاره شده بخش هاي زيادي از شهر اصفهان بافت مسکوني دارد و باتوجه به اينکه در برخي نقاط شهر مانند محله هاي قديمي اصفهان و کوچه هاي با طول بالا ، برق به صورت ? رشته سيم انتقال مي يابد که اين طول زياد سيم هاي با قطر پايين ، باعث افت ولتاژ و نيز نوسانات برق براي مشترکين در نقاط مختلف شبکه مي شود.

·         در منازل وسايل برقي مانند تلويزيون و کنسول هاي بازي،  انواع کولر آبي و گازي،ماکرويو و يخچال فريزر ، ماشين لباسشويي ، ماشين ظرف شوييو .غيره در منازل و همچنين در شرکت ها و سازمان ها انواع ماشين‌‌هاي اداري و تجهيزات آزمايشگاهي به نوسانات برق بسيار حساس هستند و دچار اسيب جدي مي گردند ، استابلايزر مي تواند برق مصرفي قطعات حساس در اين وسايل برقي را به صورت يکنواخت و پايدار  ارائه نمايد.

 

·         شرکت پويا انرژي پارس نمايندگي فروش و خدمات پس از فروش انواع دستگاه هاي استابلايزر در اصفهان مي باشد که توانسته است با شرکت ها و سازمان هاي بزرگ استان اصفهان در زمينه فروش ، نصب و خدمات انواع استابلايزرهاي خانگي و اداري در اصفهان اقدمات مورد توجهي ارائه نمايد.

 

باتري يو پي اس

باتري يو پي اس يا باتري صنعتي يا باتري MF که به آن باتري بدون نياز به نگهداري نيز گفته مي شود. باطري يو پي اس از نوع سيلد اسيد با ولتاژ ?? ولت مي باشد که طراحي داخلي باتري شامل ? عدد سلول ? ولتي است که بصورت سري در داخل باتري يو پي اس به هم متصل شده اند

باتري هاي صنعتي UPS نوع سيلد ليد اسيد

اين نوع از باتري هاي سيلد ليد اسيد به منظور پرهيز از احتمال نشت هيدروژن يا نشت اسيد، کاملاً آب بند و عايق بندي شده است. همچنين براي کاهش ريسک احتمال نشتي، اسيد نيز با لايه هايي از نمد يا فيبر عايق بندي مي شود. عايق بندي باتري هاي سيلدليد اسيد باعث شده تا مهمترين مزيت اين نوع باتري يو پي اس نسبت به انواع ديگر باتري هاي سنتي معلق درمايع ، حمل باتري درمسافت هاي طولاني باشد.

تنها نکته قابل ذکر به عنوان يک ويژگي منفي در باطري هاي يوپي اس و باتري صنعتي ،  قيمت آنها است که در ظرفيت هاي مشابه تا دو يا سه برابر باتري هاي معمولي گران تر هستند.

 

براي دريافت مشاوره رايگان و خريد باتري يو پي اس در اصفهان با کارشناسان ما تماس بگيريد

۰۹۱۳۳۱۴۱۸۵۵ – ۰۳۱۳۳۳۶۱۷۹۱

باتري هيتاکو

باتري هاي با مارک هيتاکو در ماه مي سال 2002 به بازار معرفي شدند . اين موسسه با سرمايه‌گذاري در ايجاد باتري يو پي اس و با انگيزه ساخت باتري با قيمت مناسب و باصرفه به يکي‌از توليدکنندگان بزرگ باتري يو پي اس تبديل شده‌است . هيتاکو دارنده ??خط ساخت توسعه يافته در سه کارگاه محزا و در شهرهاي شنزن , شانگهاي و هنگ يانگ چين است . مارک هيتاکو با ارائه محصولاتي متنوع در مسئله باتري که دربرگيرنده باتري‌ يو پي اس و باتري هاي نيکل کادميوم و سرب اسيدي مي گردد، توانسته سهم بيشتري از بازار کشور‌ايران را داشته باشد .

مهمترين ويژگي محصولات هيتاکو

·         ساخت باتري با سود ­گيري از تکنولوژي روز جهان و در مرحله کيفي زياد بالا

·         ساخت باتري در گنجايش و ولتاژ هاي گوناگون

·         چرخه عمر طولاني ( Long Life ) بالا سواي نياز به حفظ و مراقبت

·         کانال گسترده فروش و خدمات پس از فروش در اقصي نقاط ايران

 

ارائه خدمات مطلوب در ‌حوزه امور مشتريان از اهميت بالايي برخوردار است. در‌صورتي که خدمات ارائه شده نياز مصرف کنندگان را برطرف نمايد، منجر به جلب رضايت آنان مي‌گردد.

 

ما در پرتو انرژي پارس مي کوشيم تا بهترين خدمات نصب انواع يو پي اس ، باتري و استابلايزر را به مشتريان گرامي ارائه نماييم.

پشتيباني

·        مشاوره فني

·        کارشناسي قبل از خريد و مشاوره حضوري

·        ارائه خدمات سرويس، پشتيباني و تعمير محصولات

·        انعقاد قرارداد سرويس و پشتيباني ادواري محصولات

·        تامين قطعات يدکي و باتري

آموزش

·        ارائه اطلاعات و آموزش‌هاي لازم به مشتريان جهت استفاده صحيح از دستگاه‌هاي خريداري شده

·        آموزش بهره‌برداري از دستگاه ها

·        برگزاري دوره‌هاي آموزشي متنوع نصب، راه اندازي و تعمير محصولات

نصب

·        نصب و راه‌ اندازي دستگاه‌هاي يوپي اس و استابيلايزر

·        طرح تعويض محصولات مستعمل و فرسوده

 

آزمایش...
ما را در سایت آزمایش دنبال می کنید

برچسب : تولید,تجهیزات,الکترونیکی,مخابراتی,و,کامپیوتری, نویسنده : کاووسی فر بازدید : 52 تاريخ : پنجشنبه 28 شهريور 1398 ساعت: 22:27

هزينه ارتودنسي

يکي از خدمات دندانپزشکي، ارتودنسي است. ارتودنسي يکي از مهم‌ترين شاخه‌هاي رشته دندانپزشکي است که در آن به بررسي ساختار دندان‌ها و نحوه چينش آن‌ها کنار يکديگير پرداخته مي‌شود. ارتودنسي دندان يکي از موارد بنياني است که توسط هر دندانپزشکي ابتدا چک مي‌شود و در صورتي که دندان‌هاي شما نياز به ارتودنسي دارد، شما را به يک متخصص ارتودنسي ارجاء خواهند داد.

متخصص ارتودنسي است که در رشته دندانپزشکي تحصيل کرده است، اما به صورت تخصص ارتودنسي را دنبال کرده است. به متخصص ارتودنسي، ارتودنتيست نيز گفته مي‌شود. يکي از وظايف ارتودنتيست، بررسي دقيق و کامل دندان‌هاي شما و سپس ارائه راهکاري مفيد است.

مراحل ارتودنسي دندان

متخصص ارتودنسي به انواع ارتودنسي‌ها و ساختار هر کدام از آن‎‌ها، آشنايي کاملي دارد. به عنوان مثال تفاوت ارتودنسي متحرک و ثابت هم در هزينه و هم در ساختار و زمان پياده سازي اثر مي‌گذارد. از سويي به شما به خوبي تمام انواع ارتودنسي‌ها از جمله ارتودنسي نامرئي را معرفي مي‎کند.

قيمت ارتودنسي به عوامل متفاوتي بستگي دارد. به عنوان مثال هزينه ارتودنسي نامرئي، بيش از ارتودنسي مرئي و ثابت است. جالب است بدانيد در نوعي از ارتودنسي نامرئي، هزينه ارتودنسي، بيش از سه تا پنج هزار و پانصد دلار است.

در برخي موارد حاد براي ارتودنسي شاهد آن هستيم که ارتودنتيست به شما جراحي فک پيشنهاد مي‌دهد. برخي از دوران کودکي خود شاهد رشد نامناسب استخوان‌‌هاي فک خود بوده‌اند و اين عاملي شده است براي شکل گيري فرمي نامناسب براي دندان‌هايشان در بزرگسالي.

جراحي فک روشي مرسم در چنين مواردي است. در اين جراحي، بخشي از استخوان فک فرد با عمل جراحي برداشته مي‌شود. موارد بسياري روي داده است که در آن دندان‌هاي فرد بر روي يکديگر قرار نمي‌گيرند و انجام اين عمل بسيار ضروري است. البته ارتودنسي نيز مانند اکثر موارد، داراي عوارض ارتودنسي است. البته يک متخصص مجرب به شما از تمامي اين موارد آگاهي مي‌رساند و با خيالي آسوده مي‌توانيد بدون داشتن تجربه‌اي نامطلوب، فرايند ارتودنسي را طي کند.

مراحل ارتودنسي بزرگسالان مانند ارتودنسي کودکان است. البته در کودکان با توجه به نرمي استخوان‌هاي فک، با راحتي و سرعت بيشتري مي‌توان ارتودنسي را انجام داد و با نتايج اکثرا مطلوبي رسيد.

هدگير يکي از انواع روش‎هايي است که براي ارتودنسي از آن بهره برده مي‌شود. هدگير با ايجاد فشار بر روي استخوان‌هاي فک، سعي در ايجاد حرکت اين استخوان‌هاي مي‌کند. بسياري از افراد هستند که نياز به ارتودنسي فک بالا يا فک پايين دارند. در برخي موارد بهره از ارتودسني با هدگير، مي‌تواند اثربخش واقع شود.

بهره از بهترين دکتر ارتودنسي و بهترين متخصص ارتودنسي تضميني است در راستاي دريافت مطلوب ‌ترين خدمات از دکتر ارتودنسي است. به صورت معمول بهترين دکتر ارتودنسي و بهترين متخصص ارتودنسي داراي مطب اختصاصي براي خودشان هستند و اين عاملي در راستاي افزايش رضايتمندي شما از خدماتي که توسط اين متخصصين به شما ارائه مي‌دهد، مي‌شود.

يکي از مزيت‌هاي کلينيک ارتودنسي، قرارگيري تجهيزات مورد نياز شما براي درمان ارتودنسي در يک محل است. اين عاملي مي‌شود تا شما بدون نياز به هر گونه رفت و آمد و با کمترين مستهلک شدن، در محل از بهترين خدمات بهره ببريد.

 

آزمایش...
ما را در سایت آزمایش دنبال می کنید

برچسب : هزینه,ارتودنسی, نویسنده : کاووسی فر بازدید : 55 تاريخ : سه شنبه 26 شهريور 1398 ساعت: 17:25

نوآوری تحول آفرین یا Disruptive Innovation چیست؟

نوآوری تحول آفرین یا Disruptive Innovation چیست؟

 • نوآوری تحول آفرین یا Disruptive Innovation چیست؟

  Disruptive Innovation عبارتی است که توسط کارآفرینان به ویژه در سیلیکون ولی ایجاد و بکار گرفته است و غالباً به استارتاپ های فناورانه اشاره دارد که شرکت های بزرگتر را سرنگون می کنند.

  با این حال، آقای پروفسور کلینتون کریستنسن، استاد دانشکده کسب و کار هاروارد، کسی که تئوری نوآوری تحول آفرین را در کتاب خود با نام “The Innovator’s Dilemma” ارائه کرده است معتقد است این عبارت اغلب به درستی درک نمی شود و معمولاً برای کسب و کارهایی بکار برده می شود که واقعاً متحول کننده نیستند.

  برای مثال تاکسی های اینترنتی را در نظر بگیرید. اولین آن ها در دنیا یعنی Uber شرکتی که به دلیل تأثیر عمیقش بر صنعت حمل و نقل درون شهری و تاکسی های سنتی اغلب به عنوان نماد نوآوری تحول آفرین شناخته می شود از نظر کریستینسن، نماد نوآوری تحول آفرین نیست.

  پس نوآوری تحول آفرین چیست؟

  در مقاله ای که در دسامبر ۲۰۱۵ در مجله Harvard Business Review منتشر کرده اند، کریستنسن و همکارانش تصمیم گرفتند تا سردرگمی ها راجع به تحول آفرین – و آنچه که نیست – را پایان بدهند.

  بر اساس این تئوری، یک شرکت کوچکتر با منابع کمتری می تواند شرکت بزرگ را دچار چالش جدی کند و بازار و کسب و کار آن ها را بر هم بزند. یک شرکت کوچکتر این کار را معمولا با هدف قرار دادن بخش هایی از بازار که بطور معمول مورد غفلت شرکت های بزرگ به دلیل تمرکز بر روی بخش های سودآورتر قرار گرفته است می تواند انجام دهد.

  در حالیکه که کسب و کارهای بزرگتر بر بهبود محصولات و خدمات خود برای مشتریان فعلی و مهم خود متمرکز هستند، شرکت های کوچک در بخش های پایینی بازار جایگاه خود را محکم تر می کنند و یا به بازارهای جدیدی که شرکت های بزرگ آن ها را ندیده اند ورود می کنند.

  به نمودار زیر توجه نمایید:

  نوآوری تحول آفرین یا Disruptive Innovation چیست؟

  این نوع استارتاپ ها معمولاً با فن آوری های جدید یا نوآورانه ای که می تواند محصولات یا خدمات مناسب تری با قیمت کمتر از شرکت های بزرگ ارائه کنند وارد بازار می شوند. سپس کم کم به سمت بالای بازار حرکت می کنند تا زمانی که انتظاراتی را که مشتری اصلی شرکت های بزرگ انتظار دارند را ارائه کنند و همزمان مزایایی را که موجب موفقیت اولیه شان شده است را دست نخورده نگه می دارند.

  تحول هنگامی اتفاق می افتد که مشتریان اصلی شرکت شروع می کنند به استفاده گسترده از محصولات و خدمات استارتاپ ها.

  تبلیغات توسط خوشفکری

  ایده جدیدی در سر دارید اما نمی دانید باید از کجا شروع کنید؟

  بیش از 120 دقیقه مطلب ویدیویی و شنیداری شامل 4 بخش و 10 درس مهم و حیاتی برای موفقیت شما

  به گفته کریستینسن، این درهم خوردن ها به این دلیل اتفاق نمی افتند که شرکت های مستقر نوآوری نمی کنند. اتفاقا شرکت های بزرگ منابع زیادی دارند که برای نوآوری هزینه کنند، بلکه به این دلیل است که آن ها (شرکت های بزرگ) در تلاشند تا کیفیت محصولات و خدماتشان را برای مشتریان موجود خود بهبود بدهند. به این نوع از نوآوری «نوآوری پایدار» گفته می شود و با نوآوری تحول آفرین متفاوت است.

  به اعتقاد کریستنسن، این نوع از بهبودها می تواند بهینه سازی های افزایشی یا پیشرفت هایی بزرگ باشند، اما همه این کارها آن شرکت ها را قادر می سازند تا محصولات بیشتری را به سودآورترین مشتریان فعلی خود بفروشند.

  در حالی که شرکت های تحول آفرین از فناوری برای ارائه محصولات جدید یا موجود به روش های به شدت متفاوت استفاده می کنند. (یک مثال مشهور آن Netflix است. این شرکت بازار کسب و کارهای سنتی و زنجیره ای اجاره ویدیو را متحول کرد و موجب از ورشکستگی Blockbuster شد. که از الگوی کسب و کار قدیمی خود برای ارسال دی وی دی های اجاره ای به مشتریان فاصله گرفت تا بتواند فیلم را بر روی اینترنت پخش کند.)

  ازرش پیشنهادی کسب و کارهای تحول آفرین در ابتدا از نظر کیفیت و کارایی به نسبت به شرکت های بزرگ پایین تر است و علی رغم قیمت کم تر، مشتریان از آن استقبال نمی کنند چراکه خیلی ها حاضر نیستند کیفیت را قربانی قیمت کنند. اما به مرور که کیفیت محصولات بهبود می یابد افراد زیادی شروع به استفاده از محصول یا خدمات می کنند و قیمت ها در بازار کاهش می یابد.

  درباره تاکسی های اینترنتی چطور؟

  Uber (و نمونه های ایرانی آن مانند اسنپ و تپ سی) حرکت خود را از پایین بازار شروع نکرده اند. آن ها وقتی شروع به کار کردند مشتریانی را هدف قرار دادند که همان زمان هم از تاکسی تلفنی یا تاکسی دربستی استفاده می کردند (یعنی بخش بالای بازار تاکسی شهری) در واقع آن ها سراغ جذب کسانی که از حمل و نقل عمومی استفاده می کردند یا خودشان ماشین داشتند نرفتند. خدمات آن ها هم با اینکه به نسبت تاکسی های تلفنی و دربستی قیمت کمتر و رقابتی داشته اما سطح پایین به حساب نمی آمد.

  تحول آفرینان ابتدا بر روی بخش های پایین بازار یا یا کمتر خدمت گرفته تمرکز می کنند و سپس به بازارهای اصلی مهاجرت می کنند. Uber و تاکسی های اینترنتی ایرانی مشابه دقیقا برعکس پیش رفتند. آن ها ابتدا موقعیت خود را در بازار اصلی ایجاد کردند و به تدریج به سراغ بخشهایی از بازار که معمولا نادیده گرفته شده بود رفتند. برای مثال پس از ثبات نسبی در بازار سفرهای شهری تک سرنشین، به تازگی تپسی خدمت جدیدی به نام تپسی لاین (چند سرنشین) را معرفی کرده که بر روی مشتریان حمل و نقل عمومی تمرکز کرده است.

  شرکت تسلا موتور شرکت خودروهای برقی آقای ایلان ماسک، یکی دیگر از شرکت هایی سیلیکون ولی است که خیلی ها آن را به اشتباه به عنوان تحول آفرین (Disruptive) شناخته اند. اما در حقیقت تسلا از انتهای بالایی بازار با تمرکز بر اقشار ثروتمند شروع به کار کرد و جدیدا با مدل ۳ خود، یک خودروی برقی مقرون به صرفه را برای مشتریان اصلی عرضه می کند.

  چگونه شرکت ها می توانند از دست نوآوری های تحول آفرین جان سالم به در ببرند؟

  گوگل در حال توسعه اتومبیل های خودران است، آمازون برای ارسال سفارشات را با پهپاد بدون سرنشین آزمایش می کند و این احتمال وجود دارد که در آینده بتوانیم در خانه های خودمان داروها را به کمک چاپگرهای سه بعدی بسازیم. با این نوآوری های بالقوه تحول آفرین در روبرو، شرکت های موجود چه عکس العملی باید نشان دهند؟

  اگرچه این خبرها ممکن است ترس را به قلب بسیاری از شرکتهای بزرگ وارد کند اما نوآوری هایی با قدرت آشفتگی و برهم زدن زیاد به طرز عجیبی نادر هستند.

  کریستینسن معتقد است شرکت ها باید نسبت به نوآوری های تحول آفرین واکنش نشان دهند، اما نباید این واکنش بیش از حد باشد. برای مثال کسب و کار سودده شان را به هم نزنند.

  در عوض، واکنش درست این است که با سرمایه گذاری در نوآوری های پایدار روابطشان با مشتریان اصلی را تقویت کنند و افزون بر این، شرکت ها می توانند بخش جدیدی را ایجاد کنند یا با مراکزی همکاری کنند که وظیفه آن ها گشتن به دنبال فرصت های رشد ناشی از تحول است.

  کریستینسن می گوید تحقیقات ما نشان می دهد که موفقیت این بخش جدید تا حد زیادی به جدا کردن آن از کسب و کار اصلی بستگی دارد. این بدان معنی است که برای مدتی، شرکت های بزرگ باید دو کار بسیار متفاوت را مدیریت کنند. یکی امورات روزمره برای بهبود مداوم محصولات و خدمات فعلی و دیگری اداره شرکت یا مشارکت با مراکزی که فرصت های جدید تحول آفرین را دنبال می کنند. البته با رشد شرکتی که کارش تحول آفرینی است، ممکن است برخی از مشتری های کسب و کار اصلی را جذب خود کند. و این تا زمانی که مشکلی بزرگی ایجاد نکرده ایرادی ندارد.

  نوبت شماست:

  نظر شما درباره نوآوری های تحول آفرین چیست؟ که نمونه هایی از آن را می توانید مثال بزنید؟

  62

  مطالب مرتبط

 

آزمایش...
ما را در سایت آزمایش دنبال می کنید

برچسب : نوآوری,تحول,آفرین,یا,Disruptive,Innovation,چیست؟, نویسنده : کاووسی فر بازدید : 38 تاريخ : دوشنبه 18 شهريور 1398 ساعت: 15:35

کتاب تمام نورهايي که نمي‌توانيم ببينيم

کتاب تمام نورهايي که نمي‌توانيم ببينيم

داستاني درباره‌ي اخلاق، علم و رژيم اشغالگر نازي

اگر تعطيلات چندروزه و يا مسافرتي در پيش داريد و اين کتاب به تورتان خورده است، مي‌شود بهتان گفت خوش‌شانس. اين رمان از آن‌هايي است که نمي‌شود زمين گذاشت؛ نويسنده چنان بااستعداد و چيره‌دستي اين رمان را به نگارش درآورده که مي‌شود از کم و کاستي‌هاي ادبي آن چشم‌پوشي کرد.

بياييد ابتدا درباره‌ي نکات مثبت حرف بزنيم: داستان در آلمان و فرانسه و در زمان اشغال فرانسه توسط رژيم نازي اتفاق مي‌افتد. از برخي جزييات مي‌شود دانست که دوئر هنوز در دنياي کتاب‌هاي دوران کودکي‌اش سير مي‌کند؛ مِري-لار دختر کوچولوي فرانسوي است که نابينا و بي‌مادر است؛ کک‌ومک صورتش خواننده را ياد پوليانا و آنشرلي، دختري با موهاي قرمز مي‌اندازد. وارنر فِنينگ و خواهرش ژوتا دو کودک يتيم‌اند که دريکي از مراکز معدن کاري آلمان زندگي مي‌کنند. موهاي وارنر به‌مانند برف سفيد است و اگر با او در يک اتاق تنها باشيد مثل آن است که «با يک کپه پر در يک اتاق تنها باشي». شايد وارنر ريز جثه باشد اما هيچ شباهتي به پيترپن ندارد. او بسيار باهوش است و علوم مختلف را سريع مي‌آموزد؛ به‌طور دقيق اگر بخواهم بگويم وارنر به راديوها و پيچيدگي ساختارشان علاقه‌مند‌است. وارنر مي‌تواند هر چيزي را تعمير کند.

مري لار ولي داستان که شروع مي‌شود شش سال دارد؛ با پاپا عزيزش در پاريس زندگي مي‌کند. پاپا قفل‌ساز است و کليددار موزه‌ي ملي طبيعت است. آنجا، زير طاق‌ها، الماس نفرين‌شده‌اي پنهان است، به رنگ دريا که به نقره‌اي ميزند و ميانش سرخ‌فام است. به الماس ميگويند درياي آتش.

پاپاي مري لار براي خانه‌ها و خيابان‌هاي پاريس جورچين‌هاي جورواجور و مينياتور هم مي‌سازد. مينياتورها به مري لار کمک مي‌کنند تا ياد بگيرد از انگشتانش به‌جاي چشم‌ها استفاده کند و شهر را مجسم کند. مري لار مي‌تواند کتاب‌هايي که به خط بريل نوشته شدند را بخواند و به کمک همين کتاب‌ها نهايتاً مي‌تواند از ويراني و تخريب رژيم اشغالگر نازي جان سالم به درببرد. اگر چارلز ديکنز زنده بود اين کتاب را به علاقه مي‌خواند، در آينده‌ي مري لار اما ژول‌ورن و داروين نقش کليدي بازي مي‌کنند. او دور دنيا در هشتاد روز و بيست هزار فرسنگ زيردريا و سفر با بيگل، اثر چارلز داروين را با شوق مي‌خواند.

استعداد و هوش وارنر توجه نازي‌ها را به خود جلب مي‌کند و درنهايت او را به مدرسه‌اي ملي مي‌فرستند تا در آنجا به همراه نخبه‌هاي ديگر براي خدمت به رايش سوم آموزش ببيند. فصل‌هايي که در آن به آموزش وارنر و سرنوشت دوستش، فردريک که داستان او و وحشي‌گري‌هاي رژيم نازي بسيار خواندني است، از جذاب‌ترين بخش‌هاي کتاب است. نثر دوئر در اين بخش‌ها سبب مي‌شود مخاطب از خود بپرسد چطور چنين کارهايي از مردم ساده‌ي آلمان بر آمد و تا زماني که اين سؤال در ذهن خواننده تداعي مشود نثر دوئر به هيچ تزيين و يا تصحيحي نياز ندارد.

مري لار و پدرش در سال ???? در حالي از پاريس فرار مي‌کنند و به سنت مالو پناهنده مي‌شوند که الماس درياي آتش را به پدر واگذار کرده‌اند. نبوغ وارنر سبب مي‌شود تا او را براي رديابي پيام‌هاي مخابراتي که بين روسيه و اروپاي مرکزي ردوبدل مي‌شود به‌کارگيرند و بعدها که به سنت مالو فرستاده مي‌شود، عموي بزرگ مري لار از فرستنده راديويي او به سود جبهه‌ي مقاومت استفاده مي‌کند. دو ماه بعد از استقرار نيروهاي متحدين در فرانسه که نيروهاي هوايي امريکا شهر کولوم هنگ‌کنگ را با خاک يکسان کردند، جست جو براي الماس درياي آتش هنوز ادامه داشت.

دوئر بناي کتابش را از خيال و دست‌يافته‌هاي علمي و طبيعت مي‌سازد. امواج راديويي و اطلاعاتي که از طريق آن‌ها منتقل مي‌شد براي رژيم نازي روش تازه‌اي بود تا بتوانند از اين طريق پيشرفت علمي و ذات خوب بشريت را براي رسيدن به اهداف خود به‌کارگيرند؛ حلزون‌ها، ليسک ها، جانوران زمين و آسمان، خواص سنگ‌هاي قيمتي و مواد معدني و هر فناوري و دست‌يافتي که توسط رژيم نازي گرد هم آمده بود، به قلم دوئر در اين کتاب به سرچشمه‌هاي شگفتي بدل شدند.

متأسفانه بايد ذکر کرد که نثر دوئر گاهي ناخوشايند، بيش‌ازحد احساسي و يکسره و بي توقف است. صد صفحه‌ي اول کتاب، به دليل وجود جملات کوتاه که يادآور پيام‌هاي مخابراتي هستند و به دليل وجود اصطلاحات آمريکايي فراوان، کمي خسته‌کننده است. از سوي ديگر گوش دادن به افکاري که در سر مري لار، وارنر و ديگر شخصيت‌ها، چه آلماني و چه فرانسوي مي‌گذرد تا حدي عجيب است. براي مثال در جاي يکي از شخصيت‌ها اين جمله را ادا مي‌کند که: وارنر، نبايد انقدر بلندپروازي کني! پياده‌روها، آپارتمان‌ها، استفاده از «حتماً» به‌جاي «بله»، همگي نشان از اين دارند که دوئر به هنگام تأليف کتابش تحقيق مفصلي هم در مسائل تاريخي کرده است. هيچ اسمي نيست که بالاي صفحه بيايد و حداقل يک صفت همراهش نيامده باشد؛ و افسوس که گاهي تعداد اين صفت‌ها به دو يا سه صفت هم مي‌رسد. نکته اينجاست که اين جزئيات و صفات زياد و بسيار هم متنوع‌اند. چشم‌ها آماده‌ي خواب بودند، شب‌ها از نور ستاره‌ها روشن و مرغ‌هاي دريايي چون مرمر سفيد بودند. «گرداگرد زمين‌ها حصار بود» ديگر صبر خواننده را لبريز مي‌کند؛ و به همين دليل است که رمان بيش‌ازحد طولاني است.

بااين‌حال اغلب دوئر به خود مي‌آيد و شروع به گفتن خود داستان مي‌کند و دست از زياده‌گويي برمي‌دارد. گرچه جزييات کمي بيش‌ازحد لازم است اما بايد گفت که توجه دوئر به جزئيات و ريزه‌کاري‌هاي داستان بي‌بديل است. خواننده دائم مي‌خواهد بداند چه بر سر مري لار، پدرش، عمويش، وارنر و ژوتا مي‌آيد. دوئر انرژي خود را صرف چنين داستان معرکه‌اي کرده و بي‌انصافي است اگر کاستي‌هايش را بر او نبخشيم.

اين کتاب توسط انتشارات کوله پشتي و با ترجمه‌ي مريم طباطبائيها منتشر شده است. خريد اينترنتي کتاب از لينک زير :

https://www.cavack.com/Item/3204

 

آزمایش...
ما را در سایت آزمایش دنبال می کنید

برچسب : کتاب,تمام,نورهایی,که,نمی‌توانیم,ببینیم, نویسنده : کاووسی فر بازدید : 44 تاريخ : شنبه 16 شهريور 1398 ساعت: 15:59

اشتباهاتی که قبل از رفع موهای زائد

اشتباهاتی که قبل از رفع موهای زائد با استفاده از دستگاه لیزر دایود الکس باید از آن خودداری کنید

فرآیند رفع موهای زائد با استفاده از دستگاه‌ لیزر می‌تواند کاری بسیار سخت باشد. به صورت میانگین این درمان باید هر شش هفته یکبار برای رسیدن به نتیجه مناسب انجام شود. قبل از عمل می‌توان روی پوست ژل‌های بی حسی استفاده و سپس از دستگاه لیزر دایود الکس استفاده کرد. به صورت کلی بسیاری از افراد به چهار تا شش جلسه درمانی برای رسیدن به نتیجه مناسب خواهند داشت. رشد موهای زائد بعد از چند جلسه می‌تواند به صورت کامل متوقف شود اما برخی از افراد بعد از مدتی شاهد رشد مجدد آنها خواهند بود! چند ماه بعد نیز انگار به صورت کلی اصلا درمان انجام نشده و دوباره شاهد رشد کامل موهای زائد خواهید بود. باید گفت که بسیاری از افرادی که با این مشکل روبرو می‌شوند، اشتباهاتی را مرتکب شدند که روی فرآیند درمان موهای زائد تاثیرگذار بودند تا حدی که دوباره شاهد رشد مجدد موهای زائد هستند. البته فرآیند درمان لیزر قابل تکرار است و شما می‌توانید در سری دوم اینکار را بدون اشتباهات انجام دهید. در این مقاله به اشتباهاتی اشاره می‌کنیم که مرتکب شدن آنها می‌تواند روی درمان با استفاده از دستگاه لیزر تاثیرگذار باشند.

 

 

 1. شما قبل از درمان شیو نکردید: لیزر نور را به انرژی حرارتی تبدیل کرده که فولیکول مو را تحت تاثیر قرار داده و باعث نابود شدن آنها خواهد شد اما اگر موهای زائد بلند باشند، لیزر پوست شما را خواهد سوزاند. به همین خاطر است که شما صرفا به ریشه مو و فولیکول‌های آن برای درمان نیاز خواهید داشت. اصلاح کردن قبل از درمان به شدت پیشنهاد می‌شود. اگر قبل از درمان، از واکس استفاده کردید که باعث کنده شدن مو از ریشه می‌شود، بهتر است یک هفته صبر کنید تا مو فرصتی برای رشد داشته باشند تا همان مو بسیار کم برای درمان با استفاده از دستگاه لیزر مورد بهره برداری قرار گیرد. درمان کامل با استفاده از دستگاه لیزر چندین ماه به طول خواهد انجامید و شما می‌توانید در فاصله بین جلسات موهای زائد خود را شیو کنید.
 2. به فردی با تجربه مراجعه نکردید: این مورد کمی بیش از حد عادی به نظر می‌رسد، مثلا شما برای کوتاه کردن ناخن دست‌هایتان از چاقو آشپزخانه استفاده نمی‌کنید. فرقی ندارد که چه کسی درمان لیزر را انجام می‌دهد، شما باید مطمئن باشید که این فرد تجربه کافی را در این زمینه داشته به صورت مکرر برای درمان موهای زائد افراد مختلف از دستگاه لیزر استفاده می‌کند.
 3. دستگاه لیزر را بررسی نکردید: ژل خنک کننده، عینک مخصوص و ... .  به صورت کلی اگر به کلینیک مدرن مراجعه نکنید از دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های قدیمی برای درمان استفاده خواهد شد. لیزر‌هایی مثل IPL می‌توانند در فرآیند درمان موهای زائد با دستگاه لیزر مورد استفاده قرار گیرند اما معمولا تعداد جلسات درمانی بیشتر شده و نتایج نیز چندان در خور توجه نخواهند بود. بهتر است برای انتخاب مناسب دستگاه لیزر، با متخصص مشورت کنید تا بر اساس رنگ پوست و مو و همچنین ضخامت آن دستگاه مناسبی به شما معرفی شود.
 4. در درمان ثابت قدم نیستید: زمان استاندارد بین جلسات درمانی چهار تا شش هفته است. به صورت میانگین به پنج جلسه درمانی برای رسیدن به نتایج مناسب نیاز خواهید داشت. چیزی که در این میان اتفاق می‌افتد این است که بسیاری از افراد بعد از جلسه دوم یا سوم با مشاهده نتایج از ادامه جلسات خودداری کرده و بعد از شش ماه به خاطر رشد دوباره مو برای درمان مراجعه می‌کنند. برخی از نقاط مخصوص بدن به خاطر موهای ضخیم نیاز به تعداد جلسات درمانی بیشتری دارند اما به صورت کلی پنج جلسه میانگین مناسبی برای رفع موهای زائد است.
 5. انتظارات شما بیش از حد است: بسیاری از نقاط بدن تحت تاثیر درمان مناسب با دستگاه لیزر شاهد کاهش رشد 85 تا 90 درصدی خواهند بود. نقاط متفاوت، نتایج مختلفی را نیز در بر خواهند داشت اما همیشه مقداری از موهای زائد در بدن باقی خواهند ماند. پس به همین خاطر بهتر است که انتظارات بیش از حد خود در مورد پوستی عاری از هر گونه موهای زائد را کنار بگذارید. مجوز سازمان غذا و داروی کشور آمریکا به دستگاه‌های لیزر نیز به کاهش موهای زائد اشاره می‌ کند نه رفع کامل آنها.

 

آزمایش...
ما را در سایت آزمایش دنبال می کنید

برچسب : اشتباهاتی,که,قبل,از,رفع,موهای,زائد, نویسنده : کاووسی فر بازدید : 38 تاريخ : چهارشنبه 13 شهريور 1398 ساعت: 15:35

ويژگي هاي يک هاست سي پنل حرفه اي

هاست سی پنل چیست و چه ویژگی هایی دارد

کنترل‌پنل سی پنل اساسا برای شرکت‌های میزبانی طراحی شده و مناسب ‌هاست لینوکسی است. این پنل به کاربران اجازه می‌دهد، سرویس ‌هاست را مدیریت کنند. بطورکلی برخی افراد به دنبال شرکت‌هایی هستند که هاست سی پنل ارائه می‌کنند اما در نظر داشته باشید‌ هاست سی پنل عنوانی کاملا کلی است و مقصود آن هاست لینوکس است پس هاست سی پنل به میزبانی اطلاق می‌شود که از کنترل‌پنل سی پنل برای مدیریت امکانات سرویس استفاده می‌شود.

کنترل‌پنل پلسک (Plesk) و دایرکت ادمین (Direct Admin) سایر کنترل پنل های محبوب هستند ولی هیچکدام به محبوبیت سی پنل نیستند.

ویژگی های یک هاست سی پنل حرفه ای

 • بهره مندی از هارد پرسرعت SSD یا هارد SSD Nvme که گران تر از هارد SSD است
 • استفاده از وب سرور قدرتمند لایت اسپید
 • استفاده از cloudLinux برای افزایش امنیت و پایداری
 • بکاپ گیری منظم و اتوماتیک توسط هاستینگ
 • ارائه پلن های مختلف هاست میزبانی مناسب شما
 • استفاده از سرور های قدرتمند با جدیدترین سخت افزارهای روز دنیا
 • امکان خرید سرویس ها به صورت ماهه ، سه ماهه ، شش ماهه و یکساله
 • فضا و پهنای باند متناسب با نیاز شما
 • پشتیبانی 24 ساعته و قابل در دسترس بودن در هر لحظه
 • ضمانت کیفیت و بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
 • ارائه سرویس ها با قیمت مناسب و کیفیت بالا
 • امکان تغییر پلن میزبانی بصورت اتومات و توسط خود کاربر
 • و سایر موارد

هاست رایگان زدگیگ

 

شرکت زدگیگ برای کاربران امکان سفارش هاست رایگان سی پنل را امکان پذیر ساخته که برای سفارش هاست رایگان به بخش سفارش هاست رایگان مراجعه فرمایید.

هاست رایگان سی پنل

توضیحات هاست رایگان

 • مشخصات سرویس:
  ٥٠٠ مگابایت فضا
  نامحدود ترافیک ماهیانه
  آخرین نسخه سی پنل
  نامحدود ایمیل POP٣/SMTP
  نامحدود ساب دامین
  نامحدود بانک اطلاعاتی MySQL
  قابلیت هاست سه دامنه اینترنتی
  بهینه شده با سیستم های مدیریت محتوا مانند ورپرس ، جوملا ، پرستاشاپ و ...
  بدون تفاوت با هاست معمولی
  بدون تبلیغات
  قابل ارتقاء اتوماتیک به پلن های بالاتر با حجم بیشتر بدون تغییر در اطلاعات سایت

این هاست مخصوص میزبانی سایت بوده و قابل استفاده بعنوان هاست دانلود نیست.

قوانین هاست رایگان

تمایل ما ارائه خدمات با بهترین کیفیت می باشد اما بدلیل اینکه مایل هستیم این خدمات پایدار بماند و با مشکل قانونی مواجه نشویم، احتراما پیشاپیش موارد زیر را خدمتتان یادآوری می نماییم:

رعایت تمامی قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین جاری متداول در اینترنت از سوی تمامی کاربران محترم الزامی می باشد.

نصب هر گونه بازی آنلاین، خبرخوان، شبکه اجتماعی، سایت دانلود و چت روم روی سرور ممنوع می باشد.

درصورت هرگونه استفاده غیر قانونی و غیر متعارف هاست بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.میزبانی به دامنه های اصلی قابل ارائه می باشد و در مورد ساب دامین تایید نمی شود.

هاست رایگان برای سایت های معمولی مناسب بوده و هاست تست نمی باشد.

برای دریافت پشتیبانی و بکاپ گیری می بایست از سرویس های میزبانی هاست کم حجم ، هاست معمولی و هاست پربازدید استفاده نمایید.

در صورت ارسال ایمیل گروهی بدون اطلاع قبلی اکانت کاربر حذف خواهد شد.

استفاده از دامنه رایگان غیر مجاز بود و در صورت مشاهده سرویس بدون اطلاع رسانی حذف خواهد شد برای ثبت دامنه با تخفیف کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

آزمایش...
ما را در سایت آزمایش دنبال می کنید

برچسب : ویژگی,های,یک,هاست,سی,پنل,حرفه,ای, نویسنده : کاووسی فر بازدید : 51 تاريخ : پنجشنبه 7 شهريور 1398 ساعت: 16:37

شرکت اخگر اولین تولید کننده پکیج

شرکت اخگر اولین تولید کننده پکیج در کشور ایران می‌باشد. این شرکت اولین سری پکیج را در سال 1371 وارد بازار کشور کرد.
با توجه به قانون هدفمندی یارانه ها و افزایش حامل های انرژی در سال 1389 پکیج شوفاژ دیواری به دلیل راندمان بالاتر از سیستم های گرمایشی دیگر و همچنین مدیریت مصرف انرژی برای هر خانواده در جامعه محبوبیت خاصی پیدا کرد .

tool-room-banner
شرکت اخگر با تولید پکیج دیواری و پکیج زمینی اخگر خیلی سریع یکی از بزرگترین تولید کننده های پکیج در کشور گردید
پکیج های شرکت اخگر :
پکیج دیواری اخگر مدل Acb 24_30
پکیج زمینی اخگر مدل AGBE 40 _ 2000
پکیج ایستاده اخگر مدل ABS 2

یکی از مهمترین تصمیمات شرکت اخگر پس از شروع تولید پکیج دیواری تاسیس واحد خدمات پس از فروش اخگر بوده است که با همکاری گروهی از تعمیرکاران با تجربه به ارائه خدمات و تعمیر پکیج اخگر می‌پردازد


tool-room-bannerبا توجه به پیچیدگی محصولات اخگر و همچنین نبود قطعات یدکی اصلی در بازار لازم است تعمیرات پکیج اخگر فقط توسط خدمات اخگر صورت بگیرد
تعمیر پکیج اخگر شامل :
سرویس و شستشوی مبدل حرارتی
تعمیر پمپ پکیج اخگر
سرویس مسیر گاز
اسیدشویی پکیج اخگر 
تعمیرات برد کنترل پکیج اخگر
تعویض قطعات پکیج اخگر 

سرویس پکیج اخگر در تهران
خدمات مرکزی اخگر در تهران می‌باشد و دارای چندین تعمیرکار با تجربه می‌باشد که به صورت شبانه روزی اقدام به سرویس دهی محصولات اخگر می‌باشند
تعمیر پکیج اخگر در تهران 
مهم است تعمیر پکیج اخگر در تهران توسط افراد با تجربه صورت بگیرد
جهت تعمیر پکیج اخگر میتوانید با شماره تلفن 88314410 تماس بگیرید.
تعمیرکار پکیج اخگر 
لازم است بدانید هر تعمیرکاری صلاحیت تعمیرات پکیج اخگر را ندارد و فقط تعمیرکاران دارای مجوز از شرکت اخگر صلاحیت تعمیرات پکیج اخگر را دارا می‌باشند

 

آزمایش...
ما را در سایت آزمایش دنبال می کنید

برچسب : شرکت,اخگر,اولین,تولید,کننده,پکیج,تعویض قطعات پکیج اخگر , نویسنده : کاووسی فر بازدید : 46 تاريخ : سه شنبه 5 شهريور 1398 ساعت: 20:49

معرفی فروشگاه اینترنتی آرایشی

معرفي فروشگاه اينترنتي آرايشي

امروزه فروشگاه هاي اينترنتي مختلفي به فروش انواع لوازم آرايشي در بستر اينترنت مي پردازند، خريد از فروشگاه اينترنتي آرايشي براي شما خانم هاي خانه دار مزاياي بسياري نسبت به خريد از بازار، مغازه ها و پاساژها دارد، يکي از مهم ترين مزيت ها اين است که مي توانيد به راحتي پشت ميز بنشينيد و با جستجو در اين فروشگاه ها به راحتي لوازم مورد نظر خود را بيابيد و در درب منزل تحويل بگيريد.

??A¯??A§??A???A???A???A¯ ??A???A§??A???A? 1.jpg

اما ممکن است بسياري از اين فروشگاه ها نامعتبر بوده و اجناس تقلبي را به فروش برسانند يا اينکه قيمت لوازم آرايشي در اين فروشگاه ها بالاتر از فروشگاه هاي ديگر باشد. فروشگاه اينترنتي شيک فام يک فروشگاه اينترنتي معتبر براي پايان دادن به تمامي اين مشکلات است اگر دوست داريد خريدي مناسب از يک فروشگاه معتبر و همه چي تمام داشته باشيد ما فروشگاه اينترنتي شيک فام را به شما معرفي مي کنيم اين فروشگاه همچون ديجي کالا ،روبان و خانومي هست و دليل اين معرفي را در ادامه گفته ايم.

مزاياي خريد لوازم آرايشي از فروشگاه اينترنتي شيک فام

??A¯??A§??A???A???A???A¯ ??A???A§??A???A? 2.jpg

 1. هر آنچه براي زيبايي مي خواهيد در شيک فام جمع آوري شده است، شما در اين فروشگاه مي توانيد لوازم آرايشي چشم ابرو، لب ، ديزاين ناخن، آرايش مو، محصولات گريم، حالت دهنده هاي مو و حتي ابزار آرايشي را خريداري کنيد و ديگر نيازي به صرف زمان زياد براي خريد چند محصول از چند فروشگاه نيست.
 2. يافتن محصول مورد نظر شما در فروشگاه اينترنتي شيک فام بسيار راحت است چرا که تمامي محصولات آرايشي گفته شده با توجه به کاربرد در دسته هاي مختلف قرار گرفته است شما با کليک بر روي هر محصول مي توانيد به حجم گسترده اي از لوازم آرايشي آن دسته دسترسي يافته و با فيلترهاي موجود در سمت راست صفحه  نظير قيمت، برند سازنده، نوع عملکرد و ... به راحتي محصول مورد نظر را بيابيد.
 3. همانطور که مي دانيد برندهاي داخلي و خارجي توليد کننده لوازم آرايشي بسيار گسترده است و فروشگاه اينترنتي شيک فام يک فروشگاه ايده آل است که حجم وسيعي از محصولات را از برندهاي داخلي و خارجي معتبر براي شما عزيزان جمع آوري کرده است.
 4. تمامي لوازم آرايشي در فروشگاه اينترنتي شيک فام اصل بوده و داراي ضمانت کالا هستند از اين رو خريدي مطمئن از يک فروشگاه مجازي خواهيد داشت و خيالتان از بابت با کيفيت  بودن اين لوازم راحت است.
 5. اگر به دنبال خريد لوازم آرايشي اصل و جديد هستيد شيک فام بهترين گزينه است در اين فروشگاه مجموعه اي عظيم از لوازم آرايشي روز مارک دار درج شده است و با توجه به ورود محصولات جديد به بازار ليست هاي موجود آپديت شده اند.
 6. مطمئن باشيد که لوازم آرايشي موجود در فروشگاه اينترنتي شيک فام نسبت به ساير فروشگاه ها ارزان بوده و تضمين قيمت کالا دارند شما مي توانيد قيمت يک محصول را در فروشگاه هاي ديگر مقايسد کنيد تا متوجه تفاوت قيمت شويد.
 7. پس از سفارش کالا در هر گوشه ايران ظرف زمان کمتري محصولات به محل مورد نظر شما ارسال مي شوند و امکان پرداخت در محل از ديگر مزيت هاي فروشگاه اينترنتي شيک فام است.
 8. به هر علتي در صورت خريد لوازم آرايشي از فروشگاه شيک فام اگر شما ناراضي بوديد امکان برگشت کالا و عودت وجه براي خريداران عزيز وجود دارد.
 9. اين فروشگاه تنها براي خانم ها نيست و محصولات آرايشي آقايان نيز نظير انواع محصولات حالت دهنده مو مناسب آقايان وجود دارد.

در نهايت مي توان گفت که شيک فام يک فروشگاه ايده آل براي خريد انواع لوازم آرايشي اصل با قيمت ارزان است که به دليل اهميت دادن به مشتري بهترين و با کيفيت ترين محصولات را در رنج بازه متنوع براي شما قرار داده است. شما با خريد لوازم آرايشي اصل از شيک فام هميشه جوان، با طراوت و جذاب خواهيد بود.

 

آزمایش...
ما را در سایت آزمایش دنبال می کنید

برچسب : معرفی,فروشگاه,اینترنتی,آرایشی,معرفی فروشگاه اینترنتی آرایشی, نویسنده : کاووسی فر بازدید : 36 تاريخ : دوشنبه 4 شهريور 1398 ساعت: 18:58

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :